Info

darek marek

#RÓBSWOJE

90174928_271296673865007_218983723962885

…odbijając się od dna, odbiłem się do wewnątrz siebie i przy pomocy sportu, zmian żywieniowych, wyciszaniu umysłu, zmian nawyków, informacji z książek, myślenia samodzielnego oraz innych ludzi pokazujących mi kim właśnie jestem, poszerzyłem swoją świadomość – czytaj : zrozumiałem więcej o życiu
Pewnego dnia, gdy obudziłem się rano poczułem, że mam dosyć takiego życia w jakim tkwiłem. Wstałem i pobiegłem. Uwolniłem się. Stałem się wyczynowym biegaczem górskim.
Pewnego dnia, przyszło do mnie zrozumienie, że jedzenie ma mnie odżywiać i leczyć, a nie degradować i wywoływać choroby.
Pewnego dni,a zafascynowałem się naturopatią i wyszkoliłem się na masażystę by zostać akupresurzystą. Poznałem zioła oraz metody równoważenia stanu zdrowia. Takie hobby.
Pewnego dnia, w końcu trafiłem na ścieżkę rozwoju ponad materią, czyli bioenergoterapii, ponieważ od zawsze czułem że jest coś więcej. Coś ponad tym co znamy z odczytów pięciu podstawowych zmysłów. Dlatego Reiki, dlatego dyplomy Uzdrawiania Pranicznego.

Pewnego dnia, skosztowałem yerba mate. Pewnego dnia zamarzyłem stworzyć swoje naczynia i zostałem garncarzem. Pewnego dnia stworzyłem swoją koszulkę z przekazem, by mi przypominała kim właśnie jestem.
Pewnego dnia, odkryłem się na informacje alternatywne które są ogólnie dostępne i porównałem je ze swoimi prawdami
Pewnego dnia postanowiłem dzielić się z wami swoimi doświadczeniami i rozpowszechniłem je w social mediach. Tu i tam.

Jeśli jesteś gotów człowieku do zmian to działaj. Pomogę jak potrafię tak jak inni pomagają mi. Od tak, by żyło się lepiej. 

Pewnego dnia zrozumiałem, że wartość wszystkiego i wszędzie nadajemy My sami. Dlatego postanowiłem stworzyć unikatowe ubrania oraz narzędzia (usługi) jakimi się dzielę z Tobą. Wykorzystaj narzędzia jakimi potrafię się dzielić do pracy ze sobą, nad życiem…lub odpocznij, zatrzymaj się, weź głęboki oddech i po prostu BĄDŹ.

JESTEM.

  • Trener Biegania i zarazem aktywny Wyczynowy Sportowiec
  • Bioenergoterapeuta
  • Organizator obozów #obózprzemian
  • Mentor / Coach
  • Artysta / Projektant marki #R #RÓBSWOJE #ubraniaMOCY
  • Zwykły Niezwykły Człowiek Ja Ty  
Przewiń na górę