tel +48 792 236 354

Info

darek marek

#RÓBSWOJE

90174928_271296673865007_218983723962885

…odbijając się od dna, odbiłem się do wewnątrz siebie i przy pomocy sportu, zmian żywieniowych, wyciszaniu umysłu, zmian nawyków, informacji z książek, myślenia samodzielnego oraz innych ludzi pokazujących mi kim właśnie jestem, poszerzyłem swoją świadomość – czytaj : zrozumiałem więcej o życiu
Pewnego dnia, gdy obudziłem się rano poczułem, że mam dosyć takiego życia w jakim tkwiłem. Wstałem i pobiegłem. Uwolniłem się. Stałem się wyczynowym biegaczem górskim.
Pewnego dnia, przyszło do mnie zrozumienie, że jedzenie ma mnie odżywiać i leczyć, a nie degradować i wywoływać choroby.
Pewnego dnia, zafascynowałem się naturopatią i wyszkoliłem się na masażystę by zostać akupresurzystą. Poznałem zioła oraz metody równoważenia stanu zdrowia. Takie hobby.
Pewnego dnia, w końcu trafiłem na ścieżkę rozwoju ponad materią, czyli bioenergoterapii, ponieważ od zawsze czułem że jest coś więcej. Coś ponad tym co znamy z odczytów pięciu podstawowych zmysłów. Dlatego zdobyłem dyplomy.

Pewnego dnia, skosztowałem yerba mate. Pewnego dnia zamarzyłem stworzyć swoje naczynia i zostałem garncarzem. Pewnego dnia stworzyłem swoją koszulkę z przekazem, by mi przypominała kim właśnie jestem.
Pewnego dnia, odkryłem się na informacje alternatywne które są ogólnie dostępne i porównałem je ze swoimi prawdami
Pewnego dnia postanowiłem dzielić się z wami swoimi doświadczeniami i stworzyłem Obóz Przemian – wydarzenie rozwojowo sportowe….

Jeśli jesteś gotów człowieku do zmian to działaj. Pomogę jak potrafię tak jak inni pomagają mi. Od tak, by żyło się lepiej. 

Pewnego dnia zrozumiałem, że wartość wszystkiego i wszędzie nadajemy My sami. Dlatego postanowiłem stworzyć unikatowe ubrania oraz narzędzia (usługi) jakimi się dzielę z Tobą. Wykorzystaj narzędzia jakimi potrafię się dzielić do pracy ze sobą, nad życiem…lub odpocznij, zatrzymaj się, weź głęboki oddech i po prostu BĄDŹ.

JESTEM.

  • Trener Biegania i zarazem aktywny Wyczynowy Sportowiec
  • Bioenergoterapeuta
  • Organizator obozów #obózprzemian
  • Mentor / Coach
  • Artysta / Projektant marki #R #RÓBSWOJE #ubraniaMOCY
  • Zwykły Niezwykły Człowiek Ja Ty  
Przewiń na górę