#OBÓZPRZEMIAN

WARSZTAT SPORTOWO-ROZWOJOWY

Obóz Przemian jest warsztatem sportowo-rozwojowym, dedykowanym każdej osobie, w każdym momencie życia czy jakości formy fizycznej. Bieganie jest tylko pretekstem, pretekstem by tworzyć w różnej części kraju oraz za granicą przemianę ku lepszej wersji samego siebie podczas kilku dni spędzonych w górach.

Idea Obozu powstała w 2019 roku, a w czasie ścisłego reżimu światowego niepozwalającego żyć swobodnie, odpaliliśmy pierwszy Obóz Przemian dla każdego, kto miał chęć nie poddania się fikcji informacyjnej… i tak to, na początku 2020 roku w grupie kilkunastu osób spędziliśmy 5 dni w Beskidzie Żywieckim biegając po górach, alejkach i ścieżkach. Jedząc skromnie, popijając yerba mate i gadając na wszelakie tematy. Potrenowaliśmy sprawność i zrobiliśmy kilka medytacji…

Początkowa nazwa tego wydarzenia brzmiała „Obóz 5 Przemian”, z czasem cyfra została oddelegowana, by nie ograniczać naszego potencjału i pomysłów… i tak po 2 latach zmieniłem nazwę na OBÓZ PRZEMIAN, jednocześnie zmieniając jego wartość.

Aktualnie podczas Obozów :

– jemy wegetariańsko (wegańsko);

– biegamy po górach w różnych grupach lub maszerujemy ;

– pijemy zioła oraz yerba mate ;

– poruszamy główny temat każdego obozu od niebanalnych stron ;

– trenujemy sprawność ciała podczas sesji sprawności, jogi, acrojogi ;

– prowadzimy medytacje na żywo podczas wieczornego wyciszania ciała i umysłu;

– łazimy boso / truchtamy boso;

– zwiedzamy okoliczne rejony ;

– itd…itd…

Od 2020 roku odbyło się kilkanaście obozów, między innymi w Beskidzie Żywiecki, w Zawoi, w Zakopanem, w Kościelisku, w Gorcach, w Pieninach, we Włoszech… itd. .

Na Obozy przybywają osoby z całego kraju, w różnym wieku. Przybywają też osoby z zagranicy.

Jedni szlifują formę biegową, inni po prostu uprawiają ieganko, kolejni maszerują sobie w terenie… ale każdy z nas stwarza niebywały klimat i atmosferę, aurę mocy dającą power do życia!

Każdy Obóz jest wyjątkowy i niepowtarzalny – każdy Obóz ładuje nas energią i nadzieją, co jest bardzo przyjemnym stanem dostępnym dla człowieka.

Jeśli masz ochotę i jesteś w gotowości to zapraszam na kolejne edycje!!

Darek Marek Dwa Imiona #R

Aktualnie terminy wyglądają następująco:

(uwaga: szczegóły pod linkami)

Tatra Fest Camp

06-09 Lipiec

https://www.facebook.com/events/158051966824234/

Zapraszam na wydarzenia!

Przewiń na górę